Uwolnij swój głos i poczuj jego moc – warsztaty pracy z głosem 17 marca 2019

 
Dźwięk jest źródłem całej przejawionej manifestacji. Nasz głos jest naszą energią, a muzyka i pieśń od początków ludzkości stanowiła zapis duchowego wymiaru istnienia. Nasza muzyczna podróż jest wyprawą w te właśnie rejony pełne przestrzeni i bogactwa. Twórczość to nasz święty skarb jako rodziny ludzkiej, dzieląc się jej harmonią i synergią odkrywamy piękno w tej najbardziej pierwotnej formie. Muzyka przekracza wymiary czasu i przestrzeni docierając głęboko do poziomów radości i celebracji Misterium Życia jako naszego wspólnego tańca. Na moich warsztatach staram się otworzyć tą właśnie wspólną nam wszystkim przestrzeń inspiracji.
 
Cała moja praca jest związana bezpośrednio z dźwiękiem, muzyką, tańcem i ruchem gdyż właśnie to jest najbardziej naturalnym przejawem radości istnienia. Ta radość jest z nami zawsze wystarczy, że pozwolimy się jej wyrazić i zamanifestować. Zapraszamy serdecznie do wspólnej przestrzeni gdzie muzyka niesie pokój i radość.
 
Dźwięk to ruch, oddech i wibracja. Towarzyszy nam on od przyjścia na świat, a nawet wcześniej. Jest w nas i wokół nas. Każdemu dźwiękowi przypisany jest określony kolor oraz centra energetyczne w naszym ciele. Głos jest odbiciem tego, co robimy, co myślimy, co czujemy. Wyraża nasze relacje z samym sobą i z otoczeniem. Uwolniony głos może być źródłem mocy oraz skrywanej dotąd wiedzy o nas samych. Jednym z podstawowych celów pracy z głosem jest uwalnianie i wyrażanie uczuć, poznawanie siebie i swojej siły. Głos jest także źródłem ogromnej witalnej energii. Możemy go używać do zasilania i oczyszczania swojego ciała fizycznego i emocjonalnego. Głos jest także wspaniałym narzędziem rozwoju duchowego.
 
Warsztaty będą inspiracją do badania i poszukiwania swoich ukrytych możliwości głosowych, swojej własnej relacji z dźwiękiem, pomoże odbudować wiarę w siebie. Doświadczymy jak ważna jest tolerancja i akceptacja siebie, poczujemy i zobaczymy, że błędy które popełniamy są naszymi najlepszymi nauczycielami. Warsztaty będą zachętą do korzystania z potęgi swojej intuicji i wyobraźni, .
 
w programie warsztatu:
– praca z głosem 
– praca z ciałem
– elementy dramy i inne formy ekspresji twórczej
– odkrywania wewnętrznej wolności, radości i kreatywności
– rozpoznawanie podświadomych programów i przekonań na temat swojego głosu i ciała i ich transformacja
– oczyszczanie i energetyzowanie ciała dźwiękiem i głosem
– centra energetyczne a  dźwięk
– techniki relaksacyjne
– nauka pieśni rdzennych tradycji świata
 
 
zgłoszenia proszę przesyłać na adres: sypekwarsztaty@gmail.com
miejsce: Otwock 
godziny : 10.00 – 18.00
Inwestycja w siebie : 250 zł
 
Warunkiem rezerwacji miejsca warsztatach jest wpłata zaliczki na niżej podane konto
w wysokości 100 zł i przesłanie potwierdzenia wpłaty
konto: Agnieszka Sypek Piniak
67 1050 1461 1000 0090 7477 6296
Tytuł wpłaty :  17 marca 2019 (proszę nie wpisywać nic więcej)