Pełnia Życia – warsztaty na Krecie 24 czerwca – 1 lipca 2018

Zapraszam jak co roku na wyjątkowe , głeboko transformujace warsztaty „Pełnia Życia” na cudownej wyspie Kreta

8 dni w przepięknym, zapierającym dech w piersiach miejscu położonym nad samym morzem Egejskim.

16298954_1195601767214024_4560474454435786446_n

 

Stań się na powrót Tym , Kim naprawdę Jesteś

Zaproszenie w podróż do esencji siebie, do bycia autentycznym i obecnym w każdym doświadczeniu, bycia w zgodzie ze sobą i światem a poprzez to do poczucia wewnętrznej wolności, radości życia oraz swojej osobistej mocy, do życia w zgodzie ze swoim sercem, życia swoją prawdą.

Będzie to pełna fascynujących wydarzeń, świadoma podróż z której powrócicie zupełnie odmienieni, wzmocnieni, pełni energii i pasji , gotowi aby dokonać zmian w swoim życiu i realizować swoje najśmielsze marzenia.

Kilka opinii uczestników warsztatów:

“Agnieszka była z nami od początku do końca. Uważna, czująca, wrażliwa, pomocna. W czasie warsztatu przeszedłem przez bardzo głębokie rejony psychiki związane z poczuciem bezpieczeństwa, autonomii, samodecydowania, doświadczeniem energii życiowej, niezaburzonym przepływem energii, relacją do gniewu, relacją z żywiołami. Cieszę się, że było tam tak wiele Pięknych Istot.
Mój szczęśliwie wydobyty na powierzchnie gniew wczesno-dziecięcy został przeżyty i zintegrowany. Zaszła wtedy we mnie jakaś głęboka zmiana, otworzyłem się na nową przestrzeń oraz pierwszy raz w życiu doświadczyłem Bezinteresownej Miłości.
Dziękuje Agnieszko za Twój prezent i za to, że Jesteś. Dziękuje każdemu uczestniczącemu w warsztacie.
Pokój”
Krzysztof Światowy

 

Slide8-401

“Warsztaty wyjazdowe z Agnieszką to niezwykła podróż. Trudno opisać ją słowami, ale tu nie chodzi o słowa i to jest w tym procesie dla mnie najpiękniejsze. Agnieszka stwarza warunki do zaglądania w zakamarki duszy, do przeglądania się w innych uczestnikach jak w lustrze – wszystko to dzięki atmosferze bezpieczeństwa, wolności od oceny i interpretacji. Wszystko to przy akompaniamencie niezwykłej muzyki, instrumentów, zapachów i cudownego głosu Agnieszki. Czuję, że Agnieszka cały czas czuwa nad procesem, podąża za grupą. Czas na warsztatach płynie, wszystko dzieje się tak naturalnie, bez wymuszania, tylko to na co masz gotowość. ”
Ania

Trudno oddać w słowach jak cudowny był to warsztat, postaram się z serca oddać co czuję na kilka dni po jego zakończeniu. Warsztat zaskoczył mnie pod każdym względem. Zaskoczył absolutnie pozytywnie. Przekroczył wszelkie moje wyobrażenia na temat tego jak może wyglądać warsztat pt. “Moc Natury”. Coś kazało mi jechać na ten warsztat. Nikt mi nie polecał, niczego wcześniej nie wiedziałam poza opisem na facebook’u. Moja intuicja zaprowadziła mnie tam, gdzie czekały mnie jakby dla mnie skrojone zajęcia pozwalające wyzwolić i uzdrowić to co skrywane, tłumione, pozwalające poczuć i wyrazić swoją prawdziwą naturę, zatopić się w ciszy, ale i w dźwięcznej radości. Agnieszka poprowadziła warsztaty tak, że każdy uczestnik mógł odczuć, że są one skierowane dokładnie do niego. Osoby, które kochana Agnieszka przyciągnęła na warsztaty to ludzie, bez których ja już nie wyobrażam sobie życia. Serce rośnie ze świadomością, że tak piękni ludzie istnieją. Na kilka dni po warsztacie, jego moc wciąż działa. Wszystko jest niby takie samo, a jednak cudownie inne. Mam znów ochotę zdrowo się odżywiać, mam ochotę obcować z naturą, wsłuchiwać się w wodę i wiatr, wsłuchiwać się w moją prawdziwą naturę. Agnieszko, dziękuję po stokroć. Chcę jeszcze !!!

Dorota G.

 

 

Obecność bez oczekiwań, pełne odczuwanie, bez oceniania, porównywania, otwartość na wszystko co się pojawia, akceptacja siebie w pełni – z całym swoim potencjałem i całą swoją ograniczonością, ze swoim Światłem i Cieniem, w procesie stawania się świadomym. Odkrywając potęgę własnej pierwotnej natury, prawdziwej i niezakłamanej i szukając odpowiedzi na pytanie: “Kim jestem TU i TERAZ?” docierać będziemy do tego miejsca w sobie gdzie jesteśmy naprawdę sobą w połączeniu z pełnią życia, z całym spektrum barw i odcieni jakie ze sobą niesie fakt bycia żywym i świadomym.

 

 

18057657_1287801374660729_2309901714626112829_n

W programie warsztatu między innymi:
– taniec, ruch , improwizacja
– integralna praca ze świadomością
– praca z ciałem – świadomość i mądrość ciała
– praca z emocjami
– ustawienia systemowe, archetypowe
– medytacja – także różne rodzaje medytacji aktywnych
– drama i inne formy ekspresji twórczej
– odkrywania wewnętrznej wolności, radości i kreatywności
– transformacja starych wzorców – praca z przekonaniami
– praca z głosem i dźwiękiem – odkrywanie uzdrawiającej mocy głosu
– dużo technik relaksacyjnych
– integracja oddechem- praca z oddechem – świadome oddychanie – uwalnianie napięć fizycznych, umysłowych i emocjonalnych poprzez oddech

Będzie także sporo czasu wolnego na to aby cieszyć się pięknem przyrody

Warsztaty prowadzi :
Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, nauczycielka rozwoju osobistego i duchowego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka . Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości.

Na przestrzeni ponad 27 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz kilkunastu lat pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha.Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem.
Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ ponad dwadzieścia lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen
więcej info :http://agnieszkasypek.pl/

 

zgłoszenia i info: sypekagnieszka@gmail.com

 

ilość miejsc ograniczona , decyduje kolejność zgłoszeń

 

inwestycja : 780 euro przy wpłacie zaliczki do 28 lutego , po tej dacie 880 euro

 

  

w cenie zawarte są warsztaty, wyżywienie oraz zakwaterowanie

( cena nie zawiera biletu lotniczego )

Zaliczka na poczet warsztatu: 300 euro 

konto  w euro
Agnieszka Sypek – Piniak 
03 1140 2004 0000 3512 0527 1236
tytuł wpłaty : Kreta 2018 ( proszę nie wpisywać nic więcej)
lub 1275 pln na konto:

Agnieszka Sypek
67 1050 1461 1000 0090 7477 6296
Tytuł wpłaty : Kreta 2018 – proszę nie wpisywać nic więcej

 

 większość grupy wylatuje 24.06  z Warszawy Modlin o 6.05 – Chania na Krecie 10.55 – Ryanair
powrót 1.07  Chania Kreta 11.20 – Warszawa Modlin 13.20 – Ryanair
z całą grupą spotykamy się na lotnisku w Chanii o 11.00 24 czerwca i wynajętym busem jedziemy na miejsce około 2,5 h
z powrotem 1.07 całą grupa wyruszamy około 6.30 rano wynajętym busem na lotnisko w Chanii
koszt transportu busem w zależności od ilości osób około 40/44 euro w obie strony