Ceremonia Dźwięku w Wiosenne Przesilenie – 20 marca 2019

 

Czas  równonocy wiosennej, zwanego także przesileniem  to jeden z tych czterech momentów w roku (obok przesileń zimowego, letniego i jesiennego ) , kiedy Ziemia i Słońce znajdują się w specjalnym położeniu-zestrojeniu.To umożliwia nam bezpośredni dostęp do wymiaru kosmicznego, z poziomu którego możemy łatwiej połączyć się z własną pełnią i kreować doświadczenie na miarę tej pełni poprzez siłę świadomego zamiaru. Równonoc wiosenna jest takim momentem w cyklu rocznym, który zgodnie z rdzenną mądrością ludów Ziemi zadedykowany jest świętowaniu życia i sianiu nowego zamiaru, roztaczaniu wizji na cały rok. Dołącz do nas w ten wyjątkowy dzień – oczyść się z pozostałości po zimie, zostaw co nie potrzebne za sobą i wkrocz w wiosnę i nowy cykl roku w harmonii i świeżości ciała i umysłu.

Po uśpieniu zimowym energia w nas domaga się ruchu, nowej przestrzeni, wyjścia na zewnątrz, działania, odświeżenia, oczyszczenia, pozwolenia soczystej, żywotnej, pulsującej energii wiosny na ekspansję aż do pełnego rozkwitu.Coś co w zakamarkach nas, naszego ciała było uśpione potrzebuje teraz głębokiego oddechu i ruchu.

DŹWIĘK I MUZYKA JAWIĄ SIĘ JAKO
NAJSILNIEJSZE ŹRÓDŁA UZDRAWIAJĄCEJ MOCY.

 

Dźwięk jest źródłem całej przejawionej manifestacji. Nasz głos jest naszą energią, a muzyka i pieśń od początków ludzkości stanowiła zapis duchowego wymiaru istnienia. Ta muzyczna podróż jest wyprawą w te właśnie rejony pełne przestrzeni i bogactwa. Twórczość to nasz święty skarb jako rodziny ludzkiej, dzieląc się jej harmonią i synergią odkrywamy piękno w tej najbardziej pierwotnej formie. Muzyka przekracza wymiary czasu i przestrzeni docierając głęboko do poziomów radości i celebracji Misterium Życia jako naszego wspólnego tańca. Na ceremoniach otwieram tą właśnie wspólną nam wszystkim przestrzeń inspiracji.

 

W przestrzeń głębokiej relaksacji i medytacji wprowadzą na:
dźwięk mis kryształowych , improwizacje instrumentalne, improwizacje wokalne, mantry, pieśni rdzennych tradycji,  tybetańskie misy, dzwonki,  oraz dźwięki innych instrumentów.
Uczestnicy zostaną poprowadzeni w medytację poprzez uzdrawiające dźwięki muzyki aby zharmonizować ciało, umysł i duszę.
Będziemy mieć możliwość wsparcia naszych intencji, odnowienia energii i eksplorowania przestrzeni, która sięga dalece poza naszą fizyczność.

 

 

ILOŚĆ  MIEJSC OGRANICZONA DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ
ZGŁOSZENIA : sypekwarsztaty@gmail.com
DATA : 20 marca 2019
GODZINA : 20.00 – 22.00
MIEJSCE: Otwock
DONACJA: 60 zł